משפחות ממליצות: הבילוי המשפחתי שלנו בחריש

הם אוהבים לטייל ביער, לרכוב על אופניים, לצאת לפיקניקים משותפים או סתם לנשום אוויר בשקט. תמונות מחיי חמש משפחות מחריש. מיוחד ליום המשפחה

משפחת אייזנמן: קורקינט וקינוח

משפחת אייזנמן: "קינוח משותף בקואלה בר. צילום: ניקול קוזנצוב

ההורים: טל (42) כותב תוכן וקטיה (38), מנתחת התנהגות ומדריכת הורים. הילדים: יהונתן (12.5) ומיכל (9.5) תלמידים בבית הספר 'תלמי רון'. איתמר (4.5) מבקר בגן סביון. "הבילוי המשפחתי האהוב עלינו בחריש הוא רכיבה משותפת על אופניים וקורקינט בשכונת אבני חן, ואח"כ קינוח בבילוי משותף בקואלה-בר".

משפחת אלבוגן: בילוי באוויר הפתוח

משפחת אלבוגן: "זמן חופשי ממסכים"

ההורים: משה (40) יועץ משכנתאות ומעיין (38) מדריכת כושר. הילדים: גיא תלמיד כיתה ה' ואגם תלמידת כיתה א' ב'רונה רמון'. "שבתות הן זמן משפחה ולרוב אנחנו לא אוהבים להתרחק מהבית או ללכת למקומות הומים. אנחנו אוהבים מאוד לעלות על נעלי ספורט, לקחת איתנו את הכלבה ולצאת לטבע ליד הבית. כשיש מזג אוויר טוב והכל ירוק, אנחנו נהנים עם הילדים באוויר הפתוח ומזמן חופשי ממסכים".

משפחת קליין: טיול ביער

משפחת קליין במרפסת ביתה הצמודה ליער. צילום: מור שקיפי לאטי

ההורים: שלמה ורותי קליין. שלמה הוא ממלא ראש העיר וסגן ראש העיר. הילדים הבוגרים: משה-נתנאל, אלישיב ובניה (מחוץ לתמונה). הילדים הקטנים יותר: הדס, אהרון, יאיר ותפארת. הדס היא תלמידת האולפנה בחריש. אהרון ויאיר לומדים בכנפי רוח, תפארת מבקרת בגן אגוז. "אנחנו מטיילים ביער הסובב את חריש כבר 20 שנה, מאז שהיו פה עצי חרובים מרשימים, חזירי בר ובעלי חיים רבים אחרים. גם היום אנחנו ממשיכים לטייל ביער למרות שהוא מצטמצם, אבל אנחנו נהנים לראות את הפריחה, לבקר את עצי החרובים שנותרו ועדיין לגלות בכל פעם מחדש פינות חמד חדשות".

משפחת רחמים: טיולי אופניים

משפחת רחמים. "כולם רוכבים יחד"

ההורים: ליאור (38) עורך דין בתחום הנדל"ן בחריש,  ורותם (37) תזונאית קלינית. הילדים: אלון תלמיד כיתה ג' וזיו תלמיד כיתה א', בבית הספר 'דרך הפרחים'. סהר בן השלוש מבקר בגן. "כולם רוכבים יחד, אנחנו יורדים לטבע בדרום שכונת הפרחים ומסתובבים סביב המטעים והחורש הצמודים. ההנאה המשולבת של ספורט וטבע מגבשת אותנו כמשפחה".

משפחת אביטל: פיקניק משפחתי

משפחת אביטל: "זמן איכות עם הילדים"

ההורים: שירן (27) עצמאית בתחום האוכל ובשולחנות לימי הולדת וימי גיבוש ויהודה (29) הבעלים של חברת פאר המיזוג. הילדים: אליה תלמיד כיתה ב׳, הראל תלמיד כיתה א' בבית הספר תלמי הדר. אוראל (5) בגן שקד ואדל (4) בגן תמר. "הבילוי המועדף שלנו כמשפחה הוא זמן איכות עם הילדים בפיקניקים ביער חריש".


לוח דירות חריש

פרוייקטים בחריש

השאר תגובה

פרויקטים

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה