פרוייקטים בחריש | דירות בחריש | חריש סיטי - האתר של חריש

דירות בחריש – כל הפרוייקטים במקום אחד!

דירות בחריש – כל הפרוייקטים במקום אחד!

 

  • פרוייקטים בחריש

ברוכים הבאים ל"בצוותא"- השכונה השיתופית הראשונה בישראל, שכונה ראשונה מסוגה בארץ הנבנית בבת אחת הכוללת את התשתיות, השטחים הציבוריים, מוסדות חינוך, והריאות הירוקות לרווחת תושביה.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט "MORE חריש" ממוקם במיקום הטוב ביותר הנושק לפארק המרכזי ונבנה לפי התקן לבנייה ירוקה ומקנה לדייריו סביבה בריאה וחסכונית. בפרויקט בנייני בוטיק בני 6 קומות עם תמהיל דירות מגוון.

לעמוד הפרוייקט

מתחם המגורים החדש של דונה, הנבנה בשכונת הפרחים (המגף) המבוקשת, מאופיין בדירות מרווחות בעלות תכנון מתקדם ומפרט עשיר במיוחד. סביבת הפרויקט מלאה בגינות ציבוריות ומרחבים ירוקים, מקום אידאלי למשפחות צעירות ולאנשים שרוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

לעמוד הפרוייקט

אפריקה ישראל מגורים נכנסת לחריש עם פרויקט "סביוני חריש"! שכונת הפרחים, שבה יקום הפרויקט, מגלמת את מכלול היתרונות, ויחד עם התכנון והביצוע המעולים של אפריקה ישראל, יהפוך הפרוייקט למבוקש בעיר, גם לאחר השלמתו ואכלוסו.

לעמוד הפרוייקט

חברת J הנדסה, בונה בשכונת הפרחים את מתחם המגורים השלישי שלה בעיר – הדר בחריש, בתכנון מרווח ומודרני מול נוף מרהיב. אתם מוזמנים ליהנות מאיכות חיים מושלמת, של מיקום, נוף ואיכות בנייה, הטובים ביותר בעיר!

לעמוד הפרוייקט

פרויקט ״דמרי בחריש 3״ מוקם בנקודה הגבוהה ביותר בשכונת הפרחים, מה שמבטיח לכם נוף מושלם. הדירות גדולות ונבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בחריש, בקרבה למרכזי מסחר, בתי ספר, גני ילדים, קאנטרי וגינות מרווחות.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט חריש סוהו הוא אחד מן הפרוייקטים הגדולים המוקמים בעיר וממוקם במיקום מרכזי, בקרבה לבתי מסחר, לבתי ספר ולמבני ציבור נוספים.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט חלומות חריש מבית שיכון ובינוי, ממוקם בשכונת הפרחים החדשה. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. בפרוייקט 11 בנייני בוטיק בני 7-9 קומות ובסה"כ 252 יחידות דיור.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט חלומות חריש מבית שיכון ובינוי, ממוקם בשכונת אבני חן החדשה. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. בפרויקט יבנו בנייני בוטיק: 18 דיירים איכותיים בלבד בכל בנין ונוף של חורש טבעי.

לעמוד הפרוייקט

זה קורה בשכונות הכי טובות ועכשיו גם בשכונת הפרחים. אשדר מזמינה אתכם ליהנות מכל היתרונות של פרויקט מוביל בשכונת המגורים הכי מבוקשת וליהנות מרמה שלא הכרתם, כי גם בשכונות הטובות ביותר, אפשר לבחור את הטוב ביותר!

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט הארבעה בחריש – מתחם המגף, מקבוצת נמדר בתים, מציג חזון מגורים חדש, אחר, שונה ומפעים. הפרויקט בן ארבעת הבניינים, שתוכננו על ידי משרד האדריכלים גיורא גור, הנו מתחם עצמאי אינטימי ונושם. אי של איכות חיים נפרדת וייחודית.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט 'ספיר' של חברת 'אבני דרך' נבנה בימים אלו בשכונת הפרחים בחריש ומציב סטנדרט חדש של נוחות ואיכות חיים. הפרוייקט פונה לפארק העירוני של חריש ומאופיין בדירות גדולות המתוכננות בקפידה.

לעמוד הפרוייקט

חנויות להשכרה בחריש: חנויות לאורך השדרה המרכזית (שדרת דרך ארץ). החנויות בסמוך למבני ציבור ומוסדות חינוך, בקירבה לאזורי חניה מוסדרים ונגישות גבוהה.

לעמוד הפרוייקט

חנויות ושטחים מסחריים להשכרה במרכז המסחרי השכונתי ברחוב אודם. מתאים למזון, אפשרות למתחם ישיבה של כ-40 מ"ר נוספים בחוץ. קרוב למתנ"ס ולבית ספר תיכון בהקמה.

לעמוד הפרוייקט

חנויות להשכרה במרכז מסחרי שכונתי בחריש ברחוב אורן. מתאים למזון, חניה במתחם. קרוב לאשכול גני ילדים, בית ספר יסודי ולמועצה.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט “חריש המאוחדת” מונה 27 בנייני מגורים ו-591 יח”ד. עסקת השנה בחריש: יש היתר בנייה, יש ליווי לפרויקט, יש קבלן מבצע – מחיר סגור, עבודות הבנייה החלו – 20 חודשים צפי לסיום.

לעמוד הפרוייקט

'חריש פמילי' הוא מתחם מגורים שנולד בשביל המשפחה! הפרויקט ממוקם במרכז חריש, לצד מוסדות לימוד, מקומות בילוי ומרחבים ירוקים. הכל תוכנן במחשבה ובהתאמה במיוחד לצרכי המשפחה!

לעמוד הפרוייקט

פרויקט מגורים יוקרתי אשר מעניק לרוכשי הדירות את כל היתרונות יחד! בפרויקט 8 בנייני מגורים מדורגים בעיצוב ייחודי. בכל בניין 10-11 קומות אשר תוכננו באופן יעיל וייחודי, תמהיל הדירות מגוון ותוכלו למצוא דירה המתאימה באופן מושלם למשפחתכם.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט המגורים הגדול והמוביל בחריש מזמין אתכם להצטרף לחוויית מגורים איכותית עם אוכלוסייה וקהילה מדהימה!
הפרוייקט מציע מגוון רחב במיוחד של טיפוסי בניינים ודירות בשלבי איכלוס שונים. לבחירתכם: דירות 4 ו– 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

לעמוד הפרוייקט

ההצלחה של י.ח. דמרי ממשיכה בחריש בפרוייקט דמרי בחריש 2: דירות 4,5 חדרים ודירות גן/גג הגדולות ביותר, עם הנוף הטוב ביותר. בואו ליהנות מאיכות חיים גבוהה, בפרויקט היושב על חורש טבעי, במיקום מעולה בחריש.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט 'חריש על הפארק' באווירה דתית-לאומית, נבנה בימים אלה אל מול נוף פנורמי הצופה לשני פארקים גדולים בחריש, באופק עוצר נשימה של קו מישור החוף. הפרויקט עומד לפני איכלוס. נותרו למכירה דירות מיני פנטהאוז 4 חדרים עם מרפסות ענקיות של 100 מטר (!) ובמחירים שלא יחזרו.

לעמוד הפרוייקט

חברת י.א. אלון, לבנייה למגורים ולתשתית, מהגדולות ומהמבוססות בארץ, מזמינה אותך לשדרג את חייך בדירה יוקרתית, במחיר שפוי ובאיכות בנייה מעולה. ברוכים הבאים לחריש – עיר מודרנית שתוכננה במיוחד כדי לענות על כל מה שמשפחה ישראלית חולמת.

לעמוד הפרוייקט
גודל גופן
ניגודיות
%d בלוגרים אהבו את זה: