פרוייקטים בחריש | דירות בחריש | חריש סיטי - האתר של חריש

דירות חדשות בפרוייקטים בחריש

כל הפרוייקטים של חריש במקום אחד!

ברוכים הבאים ל”בצוותא”- השכונה השיתופית הראשונה בישראל, שכונה ראשונה מסוגה בארץ הנבנית בבת אחת הכוללת את התשתיות, השטחים הציבוריים, מוסדות חינוך, והריאות הירוקות לרווחת תושביה.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט חלומות חריש מבית שיכון ובינוי, ממוקם בשכונת הפרחים החדשה. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. בפרוייקט 11 בנייני בוטיק בני 7-9 קומות ובסה”כ 252 יחידות דיור.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט ״דמרי בחריש 3״ מוקם בנקודה הגבוהה ביותר בשכונת הפרחים, מה שמבטיח לכם נוף מושלם. הדירות גדולות ונבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בחריש, בקרבה למרכזי מסחר, בתי ספר, גני ילדים, קאנטרי וגינות מרווחות.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט ‘ספיר’ של חברת ‘אבני דרך’ נבנה בימים אלו בשכונת הפרחים בחריש ומציב סטנדרט חדש של נוחות ואיכות חיים. הפרוייקט פונה לפארק העירוני של חריש ומאופיין בדירות גדולות המתוכננות בקפידה.

לעמוד הפרוייקט

זה קורה בשכונות הכי טובות ועכשיו גם בשכונת הפרחים. אשדר מזמינה אתכם ליהנות מכל היתרונות של פרויקט מוביל בשכונת המגורים הכי מבוקשת וליהנות מרמה שלא הכרתם, כי גם בשכונות הטובות ביותר, אפשר לבחור את הטוב ביותר!

לעמוד הפרוייקט

אפריקה ישראל מגורים נכנסת לחריש עם פרויקט “סביוני חריש”! שכונת הפרחים, שבה יקום הפרויקט, מגלמת את מכלול היתרונות, ויחד עם התכנון והביצוע המעולים של אפריקה ישראל, יהפוך הפרוייקט למבוקש בעיר, גם לאחר השלמתו ואכלוסו.

לעמוד הפרוייקט

חברת י.א. אלון, לבנייה למגורים ולתשתית, מהגדולות ומהמבוססות בארץ, מזמינה אותך לשדרג את חייך בדירה יוקרתית, במחיר שפוי ובאיכות בנייה מעולה. ברוכים הבאים לחריש – עיר מודרנית שתוכננה במיוחד כדי לענות על כל מה שמשפחה ישראלית חולמת.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט חלומות חריש מבית שיכון ובינוי, ממוקם בשכונת אבני חן החדשה. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. בפרויקט יבנו בנייני בוטיק: 18 דיירים איכותיים בלבד בכל בנין ונוף של חורש טבעי.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט “MORE חריש” ממוקם במיקום הטוב ביותר הנושק לפארק המרכזי ונבנה לפי התקן לבנייה ירוקה ומקנה לדייריו סביבה בריאה וחסכונית. בפרויקט בנייני בוטיק בני 6 קומות עם תמהיל דירות מגוון.

לעמוד הפרוייקט

מתחם המגורים החדש של דונה, הנבנה בשכונת הפרחים (המגף) המבוקשת, מאופיין בדירות מרווחות בעלות תכנון מתקדם ומפרט עשיר במיוחד. סביבת הפרויקט מלאה בגינות ציבוריות ומרחבים ירוקים, מקום אידאלי למשפחות צעירות ולאנשים שרוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט מגורים יוקרתי אשר מעניק לרוכשי הדירות את כל היתרונות יחד! בפרויקט 8 בנייני מגורים מדורגים בעיצוב ייחודי. בכל בניין 10-11 קומות אשר תוכננו באופן יעיל וייחודי, תמהיל הדירות מגוון ותוכלו למצוא דירה המתאימה באופן מושלם למשפחתכם.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט המגורים הגדול והמוביל בחריש מזמין אתכם להצטרף לחוויית מגורים איכותית עם אוכלוסייה וקהילה מדהימה!
הפרוייקט מציע מגוון רחב במיוחד של טיפוסי בניינים ודירות בשלבי איכלוס שונים. לבחירתכם: דירות 4 ו– 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

לעמוד הפרוייקט
גודל גופן
ניגודיות
%d בלוגרים אהבו את זה: