דירות חדשות בפרוייקטים בחריש

כל הפרוייקטים של חריש במקום אחד!

אפריקה ישראל מגורים נכנסת לחריש עם פרויקט “סביוני חריש”! שכונת הפרחים, שבה יקום הפרויקט, מגלמת את מכלול היתרונות, ויחד עם התכנון והביצוע המעולים של אפריקה ישראל, יהפוך הפרוייקט למבוקש בעיר, גם לאחר השלמתו ואכלוסו.

לעמוד הפרוייקט

פרוייקט “MORE חריש” ממוקם במיקום הטוב ביותר הנושק לפארק המרכזי ונבנה לפי התקן לבנייה ירוקה ומקנה לדייריו סביבה בריאה וחסכונית. בפרויקט בנייני בוטיק בני 6 קומות עם תמהיל דירות מגוון.

לעמוד הפרוייקט

מתחם המגורים החדש של דונה, הנבנה בשכונת הפרחים (המגף) המבוקשת, מאופיין בדירות מרווחות בעלות תכנון מתקדם ומפרט עשיר במיוחד. סביבת הפרויקט מלאה בגינות ציבוריות ומרחבים ירוקים, מקום אידאלי למשפחות צעירות ולאנשים שרוצים ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

לעמוד הפרוייקט

ברוכים הבאים ל”בצוותא”- השכונה השיתופית הראשונה בישראל, שכונה ראשונה מסוגה בארץ הנבנית בבת אחת הכוללת את התשתיות, השטחים הציבוריים, מוסדות חינוך, והריאות הירוקות לרווחת תושביה.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט חלומות חריש מבית שיכון ובינוי, ממוקם בשכונת אבני חן החדשה. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. בפרויקט יבנו בנייני בוטיק: 18 דיירים איכותיים בלבד בכל בנין ונוף של חורש טבעי.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט ״דמרי בחריש 3״ מוקם בנקודה הגבוהה ביותר בשכונת הפרחים, מה שמבטיח לכם נוף מושלם. הדירות גדולות ונבנות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בחריש, בקרבה למרכזי מסחר, בתי ספר, גני ילדים, קאנטרי וגינות מרווחות.

לעמוד הפרוייקט

חברת י.א. אלון, לבנייה למגורים ולתשתית, מהגדולות ומהמבוססות בארץ, מזמינה אותך לשדרג את חייך בדירה יוקרתית, במחיר שפוי ובאיכות בנייה מעולה. ברוכים הבאים לחריש – עיר מודרנית שתוכננה במיוחד כדי לענות על כל מה שמשפחה ישראלית חולמת.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט חלומות חריש מבית שיכון ובינוי, ממוקם בשכונת הפרחים החדשה. הפרויקט, הנבנה על פי התקן לבנייה ירוקה, יעניק לתושביו את איכות החיים של העידן העכשווי. בפרוייקט 11 בנייני בוטיק בני 7-9 קומות ובסה”כ 252 יחידות דיור.

לעמוד הפרוייקט

גבוה מעל כולם, בחלקה המזרחי של העיר אל עבר מצפה אילן מול נוף מרהיב ועוצר נשימה, מוקם פרויקט “HIGH מול המצפה בחריש”. פרויקט ייחודי המונה תשעה בניינים בסטנדרט בנייה איכותי הנבנה בתכנון אדריכלי מבריק ומגוון.

לעמוד הפרוייקט

פרויקט המגורים הגדול והמוביל בחריש מזמין אתכם להצטרף לחוויית מגורים איכותית עם אוכלוסייה וקהילה מדהימה!
הפרוייקט מציע מגוון רחב במיוחד של טיפוסי בניינים ודירות בשלבי איכלוס שונים. לבחירתכם: דירות 4 ו– 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

לעמוד הפרוייקט
פרויקטים
גודל גופן
ניגודיות
%d בלוגרים אהבו את זה: