סניף של שופרסל בשטח של 4,000 מ”ר ייפתח במרכז המסחרי בכניסה לחריש

השבוע נחתם הסכם שכירות בין קבוצת חנן מור לשופרסל להקמת חנות בשטח של 4,000 מ"ר במרכז המסחרי MORE SHOP בחריש שנבנה בכניסה לעיר. הסכם השכירות נחתם לתקופה של 8 שנים עם אופציה להארכה.

כניסתה של שופרסל לחריש ופתיחתו של סופרמרקט גדול מהווים נקודת ציון נוספת בהתפתחותה של העיר. שופרסל תקים בעיר את אחד מסניפי הדגל שלה, שהודות למיקומו בסמוך לכניסה לעיר, צפוי אף לשאוב לקוחות מיישובים נוספים בסביבה. בנייתו של המרכז המסחרי צפויה להסתיים בתחילת 2019.

מרכז הקניות הנבנה בכניסה לעיר, 7.8.17
מרכז הקניות הנבנה בכניסה לעיר, 7.8.17

גופים נוספים ורשתות כבר סיכמו על הצטרפותם למרכזי הקניות שמקימה קבוצת חנן מור בחריש, ומהחברה נמסר כי גופים נוספים מביעים עניין.

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור התייחס להסכם: "אנחנו שמחים לחתום את ההסכם מול שופרסל שמהווה את מימוש אסטרטגיית הייזום של הקבוצה, אשר מייצרת ערך משמעותי לקבוצה ותוסיף לצמיחה העקבית בהון העצמי, יחד עם יצירת תזרים מזומנים שיסייע לנו לממש תכניות רבות נוספות בעתיד הקרוב. בנוסף, משמח לדעת כי שופרסל וראשיה מצטרפים אלינו כשותפים אסטרטגיים אשר מזהים את הפוטנציאל הגלום בעיר חריש ובמרכזי הקניות הנבנים בה. אנו צופים כי החנות של החברה תהווה אבן שואבת עבור תושבי הסביבה".

השאר תגובה

פרויקטים

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה