חדש בשכונת בצוותא: גינה קהילתית

בטקס חגיגי הושקה אתמול הגינה הקהילתית החדשה של שכונת בצוותא. ראש העיר: "הגינה תשרת את הקהילה באהבה, מתוך תחושת שותפות, אחווה וביחד של כל הגילים וכל המגזרים"

צילומים: בוקי ברדע

אמש (רביעי) נחנכה הגינה הקהילתית של שכונת בצוותא. גינה זו מצטרפת לגינה הקהילתית הפעילה ברחוב התאנה בשכונת החורש, גינה קהילתית בשכונת הפרחים וגינה קהילתית שהוקמה על ידי תושבים בשכונת מעו"ף.

גינה קהילתית בצוותא צילום: בוקי ברדע
אירוע ההשקה במעמד ראש העיר יצחק קשת

אירוע ההשקה נערך במעמד ראש העיר יצחק קשת. "אין לי ספק שהגינה תשרת את הקהילה באהבה, מתוך תחושת שותפות, אחווה וביחד של כל הגילים וכל המגזרים", ציין ראש העיר בטקס ההשקה.

גינה קהילתית בצוותא צילום: בוקי ברדע
מנהל הגינה הקהילתית מעוז לואנץ
על תפעול הגינה יהיה אחראי מעוז לואנץ, תושב חריש, שמונה לפני מספר חודשים על ידי חברת שפיר מגורים לתפקיד רכז הגינה הקהילתית בשכונה. לואנץ, הוא בעל ניסיון בהקמה, הפעלה והדרכה של גינות קהילתיות. הוא הקים בשנים האחרונות גינות קהילתיות בחריש, חדרה ואור עקיבא, והוא גם מעביר קורסים בתחום של גינון אורגני, גידול מזון, חקלאות עירונית, קיימות ויערות.
גינה קהילתית בצוותא צילום: בוקי ברדע
הגינה תשרת את תושבי השכונה

שפיר מגורים מינתה גם מנהלת קשרי קהילה בשכונה השיתופית בצוותא. טל ברק כהן, תושבת חריש מזה חמש שנים, מונתה לתפקיד ותהיה אחראית על הקשר בין תושבי השכונה לחברה, ועל יישום ותפעול האלמנטים השיתופיים שמציעה השכונה לתושביה, כמו מרכז מצוינות והעשרה, חללי עבודה שנבנו בשכונה, חלל אירועים שיתופי לעריכת ימי הולדת, בר מצווה ועוד.


לוח דירות חריש

פרוייקטים בחריש

השאר תגובה

פרויקטים

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה

%d בלוגרים אהבו את זה: