הונחה אבן פינה למרכז הקניות בכניסה לחריש

השבוע נערך בחריש אירוע השקת מותג המרכזים המסחריים של קבוצת חנן מור והונחה אבן פינה למרכז הקניות בכניסה לעיר. בד בבד ממשיכה הכנת החנויות הפרטיות לאורך השדרה המרכזית לקראת פתיחתן

הפעילות המסחרית של קבוצת חנן מור זכתה לשם MORE והלוגו החדש צפוי להתנוסס על שלושת מרכזי הקניות של הקבוצה המתוכננים להיבנות בחריש, לאורך השדרה המרכזית – שדרת "דרך ארץ".

באירוע ההשקה השתתפו בכירי ענף הקמעונאות בישראל, וביניהם איציק אברכהן, מנכ”ל שופרסל, הראל ויזל המחזיק ברשת פוקס, אבי שומר מבעלי צומת ספרים, יעקב הלפרין מבעלי אופטיקה הלפרין וכן הבעלים של הרשתות בלאק ו- to go.

במהלך האירוע הוצג למשתתפים החזון של קבוצת חנן מור למסחר בחריש הנותן מענה כולל לצרכי המשפחה וכן משתלב בצורה טבעית בחיי התושבים בתנועתם היומיומית לאורך השדרה המרכזית בעיר. בסיום האירוע הונחה במעמד ראש העיר, יצחק קשת, אבן פינה למרכז הקניות MORE SHOP בכניסה לעיר, הצפוי לכלול כ-12,000 מ"ר של שטחי מסחר וכן לכלול סופרמרקט גדול של שופרסל. מרכז הקניות מתוכנן להיפתח במרץ 2019.

הדמיית מרכז הקניות בכניסה לחריש
הדמיית מרכז הקניות בכניסה לחריש

בד בבד, נמשכות עבודות התאמת החנויות לאורך השדרה המרכזית בפרוייקטים של שיר בחריש,לב חריש וחנן מור. החנויות בפרוייקטים אלה נמסרו כבר לרוכשים ולשוכרים וחלקן צפוי להיפתח עוד בטרם תיפתח השדרה המרכזית לתנועת רכבים. כך למשל צפויה בקרוב מאד פתיחתו של סופרמרקט בסמוך לצומת של השדרה עם רחוב תמר. מבט מבחוץ מראה שהמדפים כבר מוקמו וככל הנראה עבודות ההכנה צפויות להסתיים בימים הקרובים.

סופרמרקט בחריש
סופרמרקט בחריש

עוד צפויות להיפתח בקרוב חנות של רשת חד פעמי שופ, חנות כלי בית ALL סטוק, פיצוציה, חנות משקאות ופיצריה.

שדרת החנויות של חריש - מבט מבפנים
שדרת החנויות של חריש – מבט מבפנים

וכך נראית השדרה המרכזית בחריש בשעות הבוקר המוקדמות:

שדרת דרך ארץ בחריש בשעות הבוקר
שדרת דרך ארץ בחריש בשעות הבוקר
תגובה אחת לפוסט זה
  1. לא הבנתי ..למה בשדירה של דרך ארץ יש מדרגות באיזור המקורה? אם יש גשם והולכים עם עגלת תינוק ? או אדם עם כיסא גלגלים .. אין דרך נגישה?

השאר תגובה

פרויקטים

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה