פרויקט 'קליטת תושב חדש' בחריש – זוכה לשבחים ובפרס

אם גם אתם הייתם מרוצים מהדרך בה המועצה קיבלה את פניכם כתושבים חדשים בחריש – אתם לא היחידים

אתמול קיבלה מועצת חריש פרס ראשון על פרויקט 'קליטת תושב חדש' מטעם העמותה לניהול פרויקטים בישראל. עמותת PMI  מארגנת מדי שנה תחרות כדי לעודד מנהלי פרויקטים לעבוד על פי מתודולוגיה סדורה של ה-PMI קרי ה-PMBOK ולהביא למצוינות בתהליך ניהול הפרויקטים, תוצאות ביצוע טובות ושביעות רצון כל בעלי העניין.

פרס פרויקט קליטת תושב חדש בחריש
טקס קבלת פרס 'פרויקט קליטת תושב חדש' בחריש. תמונות באדיבות מועצת חריש

לדברי משה יונה, מעמותת PMI ומחברי הוועדה לבחירת הזוכים בתחרות, פרויקט 'קליטת תושב חדש' בחריש קיבל את המקום הראשון בשל המיוחדות והייחודיות של הפרויקט. "עצם העובדה שמלווים תושב חדש מרגע כניסתו לעיר ועד שהוא משתלב בעיר היא ייחודית וחדשנית", הוא מסביר.

"ביצוע הפרויקט נעשה על פי המתודולוגיות אליהן אנו מכוונים והמחויבות של עובדי מועצת חריש להצלחת הפרויקט ניכרת – זהו קריטריון מאד חשוב בניהול פרויקטים", הוא מוסיף. יונה שביקר בחריש ועקב אחרי הפרויקט בניהולה של גלית אבישי-כהן, מנהלת משאבי אנוש במועצת חריש מעיד: "מדובר בהישג מצויין והפרויקט עובד בצורה חלקה".

מי זכה במקום השני?

"בית ספר עמל בפתח תקווה עם הפרויקט 'הפנים לקהילה' שמהותו שילוב תלמידים עם צרכים מיוחדים בתעשייה".

ראש המועצה יצחק קשת שקיבל את הפרס מגיב: "התבשרתי בדבר זכייתנו באחד הפרסים החשובים ביותר אשר יכול לתת אות כבוד להתנהלות המועצה בכל הקשור לניהול הפרויקטים והיכולות שלנו בכלל".

מרכז השירות לתושב בחריש
מרכז השירות לתושב בחריש. צילום: ליאת שחר

פרוייקטים בחריש

תגובה אחת לפוסט זה

השאר תגובה

פרויקטים

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה