יו"ר הוועדה המיוחדת בחריש לשר האוצר: פעל מיידית לחיבור העיר לכביש 6

דוד מגן, יו"ר הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה חריש יצא אתמול בקריאה חריגה לשר האוצר, משה כחלון, במסגרתה ביקש להאיץ את הליך התכנון לחיבור חריש לכביש 6

בתמונה העליונה: כביש 6 העובר בסמיכות לחריש. צילום: אורן קלר

דוד מגן – מונסונגו
דוד מגן – מונסונגו, יו"ר הוועדה

אתמול, ביום א' 3.2.19 פנה דוד מגן, יו"ר הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה חריש לשר האוצר, משה כחלון וביקש ממנו להנחות את ראשי משרדו ואת חברת חוצה ישראל לפעול באופן מידי לתכנון המחלף על כביש 6 שיאפשר לתושבי חריש כניסה לעיר המתפתחת מכיוון דרום ולשחרר את הלחץ והעומס המתעצמים בכניסה הצפונית.

פנייה חריגה זו, נשלחה לאחר שהוועדה המיוחדת סיימה להנפיק עד כה סך של 11,750 היתרי בנייה מתחילת פעילותה. עד לחג הפסח צפויה הוועדה להכפיל את כמות ההיתרים הכוללת ולהנפיק על פי התוכנית 12,500 היתרים נוספים עבור כ-56,000 תושבים.

הגידול הצפוי בעיר עלול להכביד עוד יותר על התושבים במצב התשתיות הקיים ופנייתו של דוד מגן משקפת את מאמציו לקידומה של חריש בחלון הזמן שנותר עד הבחירות לממשלה, שעתידות להתרחש בעוד כחודשיים.

"עיריית חריש מברכת על פנייתו של יו"ר הועדה לתכנון ולבנייה, דוד מגן, לחיבורה של חריש לכביש 6", מוסר ראש עיריית חריש, יצחק קשת, שפועל כבר תקופה ארוכה לקידום הנושא מול כל הגורמים הרלוונטיים וביניהם משרדי הממשלה, חברי כנסת, חברת חוצה ישראל ובשיתוף פעולה מלא עם הוועדה לתכנון ולבנייה בחריש. "אני רוצה להודות באופן אישי ליו"ר הועדה, מר דוד מגן על שיתוף הפעולה ההדוק וקידום חיבורה של חריש לכביש 6 כחלק ממהפכת התחבורה בעיר וחיבורה של חריש לעורקי תחבורה ראשיים".


עוד בנושא: תכנון המחלף החדש על כביש 65


לוח דירות חריש

2 תגובות לפוסט זה

השאר תגובה

פרויקטים

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה

הירשמו לניוזלטר שלנו

וקבלו עדכונים על חריש ישירות לתיבת המייל

בכל שלב ניתן להסיר את הרישום לניוזלטר בלחיצה על קישור בתחתית המייל

תודה! נרשמתם בהצלחה